KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099215
nr 1409 9215
Gösta Lindström
(1905-1989), Sverige
Oljemålning, Tillskriven. Komposition. Ej signerad. Olja på pannå, 70x49 cm, yttermått inklusive ram: 79x58 cm
Gösta Lindström, svensk bildkonstnär född 1905, död 1989.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:12:57
200 kr
300 kr
450 kr
Gösta Lindström
Läs mer om Gösta Lindström